Sektorlar

QASHQADARYO VILOYATI, SHAHAR VA TUMANLAR SEKTOR RAHBARLARI

(hokimlari, prokurorlari, IIB boshliqlari va soliq inspeksiyasi rahbarlari)

RО‘YXATI

F.I.SH.,
Tug‘ilgan vaqti va joyi

Foto

Egallab turgan lavozimi
(tayinlangan vaqti)

Qashqadaryo viloyati
1.

Mirzayev Zoyir Toirovich

1968 yil,

Samarqand viloyati, Jomboy tumani

Qashqadaryo viloyati hokimi

25.10.2019 y.

2.

Tadjiyev Erkabay Aminovich

1975 yil,

Qoraqalpog‘iston Respublikasi, Tо‘rtkо‘l tumani

Qashqadaryo viloyati prokurori

25.10.2019 y.
3.

Satvoldiyev Shuxratjon Xoshimovich

1970 yil,

Andijon viloyati, Marhamat tumani

Qashqadaryo viloyati ichki ishlar boshqarmasi boshlig‘i

25.10.2019 y.
4.

VAKANT

 

Qashqadaryo viloyati Davlat soliq boshqarmasi boshlig‘i

Qarshi shahri
1.

Xolboyev Normumin Yaxshiyevich

1976 yil,

Qashqadaryo viloyati, Yakkabog‘ tumani

Qarshi shahar hokimi

26.10.2016 y.
2.

Navruzov Aktam Shermatovich

1974 yil,

Qashqadaryo viloyati, Kasbi tumani

Qarshi shahar prokurori

07.02.2018 y.
3.

Mirzayev Boboraxim Egamberdiyevich

1982 yil,

Qashqadaryo viloyati, Yakkabog‘ tumani

Qarshi shahar ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi boshlig‘i

10.08.2019 y.
4.

SULTANOV
Kamoliddin Voxidovich


1984 yil,

 
Qashqadaryo viloyati,
Kitob tumani

Qarshi shahar davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i

20.03.2020 y.
G‘uzor tumani
1.

Suyunov Bekzod Olimovich

1985 yil,

Qashqadaryo viloyati, Qarshi shahri

G‘uzor tumani hokimi vazifasini bajaruvchi

27.08.2018 y.
2.

Erkayev Bahodir Xudoyberdiyevich

1967 yil,

Qashqadaryo viloyati, Chiroqchi tumani

G‘uzor tumani prokurori

28.04.2020 y

3.

Tursunov Zafar Jomuradovich

Qashqadaryo viloyati

G‘uzor tumani ichki ishlar bо‘limi boshlig‘i

09.09.2020 y.
4.

Boboqulov Samad Saylovovich

1988 yil,

Qashqadaryo viloyati, Dehqonobod tumani

G‘uzor tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i

20.03.2020 y.
Dehqonobod tumani
1.

Aliqulov Zoir Xalilovich

1979 y,

Qashqadaryo viloyati, Qarshi shahri

Dehqonobod tumani hokimi

15.09.2016 y.
2.

Xamrayev Laziz Xalimovich

1981 yil,

Qashqadaryo viloyati, Qarshi shahri

Dexqonobod tumani prokurori

20.07.2018 y.
3.

Haydarov G‘ayrat Djumayevich

1984 yil,

Qashqadaryo viloyati,  Koson tumani

Dehqonobod tumani ichki ishlar bо‘limi boshlig‘i

06.11.2019 y.
4.

BUXAROV Olimjon Qudratovich

1982 yil,


Qashqadaryo viloyati, Dehqonobod tumani

Dehqonobod tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i

29.09.2020 y.
Qamashi tumani
1.

TOGʻAYEV Botir Normahmadovich

1976 yil,

Qashqadaryo viloyati,
Kitob tumani

Qamashi tumani hokimi

07.10.2020 y.
2.

Bahodirov Baxriddin Bahodir o‘g‘li

Qamashi tumani prokurori,

26.04.2021 y.

3.

Meyliyev Nuritdin Normuradovich

1986 yil,

Qashqadaryo viloyati, G‘uzor tumani

Qamashi tumani ichki ishlar bо‘limi boshlig‘i

21.01.2019 y.
4.

KARAMANOV Gʻanisher Jumanazarovich

1979 yil,

Qashqadaryo viloyati,
Chiroqchi tumani

Qamashi tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i

29.09.2020 y.
Qarshi tumani
1.

Mustafayeva Maxsuda Sayfullayevna

Koson tumani

Qarshi tumani hokimi

04.03.2020 y.
2.

Mirzoyev Alisher Davlatovich

1985 yil,

Qashqadaryo viloyati, Kitob tumani

Qarshi tumani prokurori

24.09.2018 y.
3.

Iskandarov Shuxrat Isomiddinovich

1979 yil,

Qashqadaryo viloyati, Shahrisabz tumani

Qarshi tumani ichki ishlar bо‘limi boshlig‘i

21.08.2019 y.
4.

BADALOV Otabek Mamadiyevich,

1976 yil,

Qashqadaryo viloyati,

Kasbi tumani

Qarshi tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i

08.09.2020 y.
Kasbi tumani
1.

Meyliyev Tо‘xtamurod Abdixalikovich

1983 yil,

Qashqadaryo viloyati, Muborak tumani

Kasbi tumani hokimi

26.10.2019 y.
2.

Usanov Otabek Eshqobulovich

1982 yil,

Qashqadaryo viloyati, Chiroqchi tumani

Kasbi tumani prokurori

20.07.2018 y.
3.

Ibragimov Farrux Farxodovich

1982 yil,

Qashqadaryo viloyati, Yakkabog‘ tumani

Kasbi tumani ichki ishlar bо‘limi boshlig‘i

31.07.2019 y.
4.

Arslonov Jonibek Rajabboyevich

1987 yil,

Qashqadaryo viloyati, Kasbi tumani

Kasbi tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig'i 

25.03.2020

Kitob tumani
1.

Zakirov Alisher Isamiddinovich

1976 yil,

Qirg‘iziston Respublikasi, Osh shahri

Kitob tumani hokimi

26.10.2019 y.

2.

Murodov Tog‘murod Joniqulovich

1973 yil,

Qashqadaryo viloyati, Muborak tumani

Kitob tumani prokurori

03.04.2018 y.
3.

Uzoqov Abbos Avazovich

1975 yil,

Qashqadaryo viloyati, Shahrisabz tumani

Kitob tumani ichki ishlar bо‘limi boshlig‘i

21.08.2019 y.
4.

RADJABOV Shuhrat Nashvanovich

1982 yil,

Qashqadaryo viloyati,
Qarshi shahri

Kitob tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i v.b.

29.09.2020 y.
Koson tumani
1.

Boykarayev Asrol Ruziyevich

1967 yil,

Qashqadaryo viloyati, Kitob tumani

Koson tumani hokimi

13.12.2018 y.
2.

Jovliyev Faxriddin Rajabovich


1973 yil,

Qashqadaryo viloyati, Yakkabog‘ tumani

Koson tumani prokurori

07.03.2020 y.

3.

Otakulov Ulug‘bek Axmatovich

1976 yil,

Qozog‘iston respublikasi, Chimkent viloyati

Koson tumani ichki ishlar bо‘limi boshlig‘i

05.12.2017 y.
4.

SULTONOV Jamshid Farmonovich

1982 yil,

Qashqadaryo viloyati,
Kasbi tumani

Koson tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i

15.10.2020 y.
Mirishkor tumani
1.

SANAYEV
Sherali Choriyevich

1980 yil,

Qashqadaryo viloyati,
Kasbi tumani

Mirishkor tumani hokimi

07.10.2020
2.

 

 Boboxonov Akramxon Alixonovich

1982 yil,

Namangan viloyati, Kosonsoy tumani

Mirishkor tumani prokurori

04.03.2020 y.
3.

BURIYEV
Musurmon Iskandarovich

1984 yil,


Qashqadaryo viloyati,
Shahrisabz shahri

Mirishkor tumani ichki ishlar bо‘limi boshlig‘i

06.11.2019 y.
4.

SARIQOV Anvar Azamatovich

1984 yil,

Qashqadaryo viloyati

Mirishkor tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i

08.09.2020 y.
Muborak tumani
1.

ERNAZAROV Ulug‘bek Murodillayevich

1981 yil,

Qashqadaryo viloyati,
Shahrisabz tumani

Muborak tumani hokimi

19.05.2020 y.
2.

JURALOV Abdirashid Isakovich

1965 yil,

Qashqadaryo viloyati,
Chiroqchi tumani

Muborak tumani prokurori

09.09.2020 y.
3.

Baxriyev Xujanazar Shaymardanovich

1974 yil,

Qashqadaryo viloyati, Gʻuzor tumani

Muborak tumani ichki ishlar bо‘limi boshlig‘i

10.04.2020 y.
4.

XUDOYQULOV Laziz Eshquvatovich

1982 yil,

Qashqadaryo viloyati,
Gʻuzor tumani

Muborak tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i

24.07.2020 y.
Nishon tumani
1.

Xayitmuradov Muxtor Quldoshevich

1970 yil,

Qashqadaryo viloyati, G‘uzor tumani

Nishon tumani hokimi

02.07.2018 y.
2.

KARIMOV Xidir Samatovich

1967 yil,

Qashqadaryo viloyati,
Qarshi tumani

Nishon tumani prokurori

10.08.2020 y.
3.

SHOKIROV Sherzod O‘tkirovich

1980 yil,

Qashqadaryo viloyati,
Koson tumani

Nishon tumani ichki ishlar bо‘limi boshlig‘i

30.07.2020 y.
4.

Butayorov Ulug‘murot Sayimovich

1977 yil,

Qashqadaryo viloyati, Koson tumani

Nishon tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i

25.04.2019 y.
Chiroqchi tumani
1.

Djurayev Xurram Abdurazikovich

1964 yil,

Qashqadaryo viloyati, Kitob tumani

Chiroqchi tumani hokimi

26.10.2019 y.
2.

Xudoyqulov Baxodir Xudoyorovich

1985 yil,

Qashqadaryo viloyati, Kitob tumani

Chiroqchi tumani prokurori

05.07.2018 y.
3.

Beshimkulov Aktamali Bektoshevich

1975 yil,

Qashqadaryo viloyati, Qamashi tumani

Chiroqchi tumani ichki ishlar organlari faoliyatini  muvofiqlashtirish boshqarmasi boshlig‘i

17.04.2020 y.

4.

Usmanov Baxtiyor Asrorovich

1976 yil,

Qashqadaryo viloyati, Chiroqchi tumani

Chiroqchi tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i

25.04.2019 y.
Shahrisabz tumani
1.

HASANOV Samad Axatillayevich

1980 yil,

Qashqadaryo viloyati,
Gʻuzor tumani

Shahrisabz tumani hokimi

30.07.2020 y.
2.

Tursunov Jasur Sanjarovich

1979 yil,

Qashqadaryo viloyati, Kasbi tumani

Shahrisabz tumani prokurori

04.03.2020 y.
3.

Tojiyev Olim Kuldoshevich

1968 yil,

Qashqadaryo viloyati, Yakkabog‘ tumani

Shahrisabz tumani ichki ishlar bо‘limi boshlig‘i

26.07.2018 y.
4.

Kurbonov Shavkat Pulatovich

1971 yil,

Qashqadaryo viloyati, Qarshi shahri

Shahrisabz tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i

25.11.2016 y.
Shahrisabz shahri
1.

SULAYMONOV Akrom Isomiddinovich

1969 yil,

Qashqadaryo viloyati,
Chiroqchi tumani

Shahrisabz shahar hokimi

2.

Bekbо‘tayev Bahrom Mengirovich

1985 yil,

Qashqadaryo viloyati, Qamashi tumani

Shahrisabz shahar prokurori

25.08.2017 y.
3.

Choriyev Shuxrat Amirovich

1977 yil,

Qashqadaryo viloyati, Qarshi shahar

Shahrisabz shahar ichki ishlar bо‘limi boshlig‘i

08.11.2017 y.
4.

Sherdanayev Mohmud Muzofforovich

1962 yil,

Qashqadaryo viloyati, Dehqonobod tumani

Shahrisabz shahar davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i

25.04.2019 y.
Yakkabog‘ tumani
1.

ABDULAYEV Lutfidin Djurayevich

1975 yil,

Tojikiston Respublikasi

Yakkabog‘ tumani hokimi

19.05.2020 y.
2.

ABDURAXMANOV Azizbek Uralovich

1983 yil,

Qashqadaryo viloyati,
Chiroqchi tumani

Yakkabog‘ tumani prokurori

10.08.2020 y.
3.

UMAROV Dilshodjon Raxmiddinovich

1982 yil,

Qashqadaryo viloyati,
Koson tumani

Yakkabog‘ tumani ichki ishlar bо‘limi boshlig‘i

30.07.2020 y.
4.

Meyliyev Sherdor Xudoyberdiyevich

1983 yil,

Qashqadaryo viloyati, Yakkabog‘ tumani

Yakkabog‘ tumani davlat soliq inspeksiyasi boshlig‘i v.b.