wrapper

Maxsus imkoniyatlar

  • Mahalliy byudjetni shakllantirish va uni ijro etish, iqtisodiy islohotlarni amalga oshirish hamda tadbirkorlikni rivojlantirish masalalari bo'yicha doimiy komissiyasi

    Komissiya raisi:

    1.

    Baykaraev Alisher Ruzievich

    -

    30-Sevaz saylov okrugidan deputat, Kitob tumanidagi "Sevaz-Androniks" mas'uliyati cheklangan jamiyati direktori

    Komissiya raisining o'rinbosari:

    2.

    Berdiev Toshkan Boqievich

    -

    58-Qishliq saylov okrugidan deputat, "O'zagrosug'urta" davlat aksiyadorlik sug'urta kompaniyasi Yakkabog' tumani bo'limi boshlig'i

    Komissiya kotibi:

    3.

    Kamilova Salomat Shukurovna

    -

    22-Yertepa saylov okrugidan deputat, Qarshi shahridagi "Qarshi mebel" mas'uliyati cheklangan jamiyati direktori

    Komissiya a'zolari:

    4.

    Xayitmurodov Muxtor Kuldoshovich

    -

    40-Yangi Nishon saylov okrugidan deputat, Nishon tumani hokimi

    5.

    Sultonov Mustafxon Muzaparovich

    -

    19-Beshkent saylov okrugidan deputat, O'zbekiston Respublikasi Xususiylashtirish, monopoliyadan chiqarish va raqobatni rivojlantirish davlat qo'mitasi Qashqadaryo viloyati hududiy boshqarmasi boshlig'ining o'rinbosari, Tadbirkorlar va ishbilarmonlar harakati - O'zbekiston Liberal-demokratik partiyasi viloyat Kengashi raisi

    6.

    Bozorova Maxsuda G'ulomovna

    -

    34-Tinchlik saylov okrugidan deputat, Qarshi shahridagi 3-son oilaviy poliklinika bosh shifokori

    7.

    Temirov Anvar Bekmurodovich

    -

    5-Temir yo'l saylov okrugidan deputat, "Janubgazta'minot" unitar korxonasi direktori

    8.

    Aminov Fazlitdin Baxodirovich

    -

    6-Shurtan saylov okrugidan deputat, "Qarshi yog'-ekstraksiya" ochiq aksiyadorlik jamiyati boshqaruvi raisi

    9.

    Qodirov Odiljon Abdumannonovich

    -

    53-Namaton saylov okrugidan deputat, Shahrisabz tumani fermerlar Kengashi raisi

  • Qonuniylik, huquq-tartibot va fuqarolar xavfsizligini ta'minlash masalalari bo'yicha doimiy komissiyasi

    Komissiya raisi:

    1.

    Oqmamatov Olim Hayitovich

    -

    38-Zanjirsaroy saylov okrugidan deputat, Muborak tumanidagi “Muborak” qorako'l naslchilik qishloq xo'jaligi kooperativi boshqaruvi raisi

    Komissiya raisining o'rinbosari:

    2.

    Tursunov Yorqul Bo'ronovich

    -

    21-Dasht saylov okrugidan deputat, “Mahalla” xayriya jamoat fondi Qashqadaryo viloyati bo'limi raisi

    Komissiya kotibi:

    3.

    Nuryagdieva Navbahor Primqulovna

    -

    44-Do'stlik saylov okrugidan deputat, Mirishkor tumani hokimining o'rinbosari, xotin-qizlar qo'mitasi raisi

    Komissiya a'zolari:

    4.

    Omanov Abdushukur Ovchievich

    -

    14-Obiravon saylov okrugidan deputat, Dehqonobod tumani hokimi

    5.

    Akbarova Durdona Alimovna

    -

    46-Oxunboboev saylov okrugidan deputat, Chiroqchi tumani 21-sonli umumiy o'rta ta'lim maktabi direktori

    6.

    Temirov Odil Shukurovich

    -

    27-Kitob saylov okrugidan deputat, “Sho'rtan gaz kimyo majmuasi” unitar sho''ba korxonasi direktori

    7.

    Allaqulov Panji Egamberdievich

    -

    37-Qarliq saylov okrugidan deputat, Muborak tumani hokimi

    8.

    Ximmatov Abdisalom Xalilovich

    -

    54-Qutchi saylov okrugidan deputat, Shahrisabz tumanidagi “Xitoy” qishloq fuqarolar yig'ini raisi

  • Ijtimoiy-madaniy rivojlanish masalalari bo'yicha doimiy komissiyasi

    Komissiya raisi:

    1.

    Karaev Ulash      Xolbaevich

    -

    9-Gulshan saylov okrugidan deputat, G'uzor tumanidagi 18-umumiy o'rta ta'lim maktabi direktori

    Komissiya raisining o'rinbosari:

    2.

    Yoziev Lutfullo Xabibullaevich

    -

    3-Universitet saylov okrugidan deputat, Qarshi davlat universitetining ilmiy ishlar bo'yicha prorektori

    Komissiya kotibi:

    3.

    Radjabov Shirmamat Xolovich

    -

    4-Ulug'bek saylov okrugidan deputat, viloyat mehnat va aholini ijtimoiy muhofaza qilish bosh boshqarmasi boshlig'i v.b.

    Komissiya a'zolari:

    4.

    Juraev Asror Rustamovich

    -

    56-Chaydari saylov okrugidan deputat, Yakkabog' tumani hokimi

    5.

    Boboev Jahongir Abdijalilovich

    -

    23-Kat saylov okrugidan deputat, Qarshi tumani hokimi

    6.

    Normatov Abdullajan Shermatovich

    -

    25-Denov saylov okrugidan deputat, “Gissarneftgaz” mas'uliyati cheklangan jamiyati shaklidagi qo'shma korxona ijrochi direktori

    7.

    Ravshanov Olim Poyonovich

    -

    18-Chim saylov okrugidan deputat, O'zbekiston Xalq demokratik partiyasi viloyat Kengashi raisi

    8.

    Berdiqulova Momosulov O'rolovna

    -

    49-Ko'kdala saylov okrugidan deputat, Chiroqchi tumani “Chiroqchi” mahalla fuqarolar yig'ini raisi

  • Yoshlar siyosati va sog'lom avlodni tarbiyalash masalalari bo'yicha doimiy komissiyasi

    Komissiya raisi:

    1.

    Keldiev Allamurod Boqievich

    -

    48-Chiyal saylov okrugidan deputat, Chiroqchi iqtisodiyot kolleji direktori

    Komissiya raisining o'rinbosari:

    2.

    Abrorov Islomiddin Jamolovich

    -

    55-Miroqi saylov okrugidan deputat, Shahrisabz texnologiya kasb-hunar kolleji direktori

    Komissiya kotibi:

    3.

    Jankuvatova Ra'no Narmuratovna

    -

    11-Qo'shtepa saylov okrugidan deputat, G'uzor tumanidagi “Zarbdor” qishloq fuqarolar yig'ini raisi

    Komissiya a'zolari:

    4.

    Achilov Akmal Baxramovich

    -

    1-Qashqadaryo saylov okrugidan deputat, Qarshi shahar hokimi

    5.

    Ergasheva Yulduz Alimovna

    -

    7-Nasaf saylov okrugidan deputat, Qarshi muhandislik-iqtisodiyot instituti professori

    6.

    Mustafaeva Maqsuda Mayfullaevna

    -

    31-Yangiobod saylov okrugidan deputat, Koson pedagogika-iqtisodiyot kasb-hunar kolleji direktori

    7.

    Maxmatmo'minov Sayfulla Nabievich

    -

    33-Bo'lmas saylov okrugidan deputat, Respublika shoshilinch tibbiy yordam ilmiy markazi viloyat filiali bosh vrachi, O'zbekiston “Milliy tiklanish” demokratik partiyasi Qashqadaryo viloyat Kengashi ijroiya qo'mitasi raisi

    8.

    Djuraev Dusmurod Uralovich

    -

    57-Qo'shchinor saylov okrugidan deputat, Qarshi davlat universiteti “Xorijiy tillar” fakulteti dekani

  • Sanoat, transport, qurilish, kommunal xo'jaligi masalalari va aholiga xizmat ko'rsatish bo'yicha doimiy komissiyasi

    Komissiya raisi:

    1.

    Shamsiev Shermat Jo'raqulovich

    -

    51-G'.G'ulom saylov okrugidan deputat, “Muborakneftgaz” unitar shu'ba korxonasi boshlig'i

    Komissiya raisining o'rinbosari:

    2.

    Xusenov Sherzod O'tkirovich

    -

    32-Navbahor saylov okrugidan deputat, “O'zgeoburguneftgaz” aksiyadorlik kompaniyasi bosh direktori

    Komissiya kotibi:

    3.

    Usmonov Xurshid Abdukarimovich

    -

    16-Qiziltepa  saylov okrugidan deputat, Qashqadaryo viloyati hokimligi “Suvoqova” boshqarmasi boshlig'i

    Komissiya a'zolari:

    4.

    Shermatov Xamidila Abdullaevich

    -

    12-Dehqonobod saylov okrugidan deputat, “Dehqonobod kaliyli o'g'itlar zavodi” unitar korxonasi direktori

    5.

    Xolboev Normumin Yaxshievich

    -

    26-Chovqay saylov okrugidan deputat, Kasbi tumani hokimi

    6.

    Kurbonov Elmurod Narzullaevich

    -

    36-Muborak saylov okrugidan deputat, “Muborak gazni qayta ishlash zavodi” unitar shu'ba korxonasi boshlig'i v.b.

    7.

    Normuminov Abdusami Aknazarovich

    -

    52-Shamaton saylov okrugidan deputat, “Talimarjon issiqlik elektr stansiyasi” unitar korxonasi direktori

    8.

    Gullieva Xafiza Xamroqulovna

    -

    39-Nuriston saylov okrugidan deputat, Nishon tumanidagi “Nuriston” ishlab chiqarish korxonasi ish boshqaruvchisi

  • Agrar, suv xo'jaligi masalalari va ekologiya bo'yicha doimiy komissiyasi

    Komissiya raisi:

    1.

    Usmonov Ubaydulla Fayzievich

    -

    41-Talimarjon saylov okrugidan deputat, Nishon tumani fermerlar Kengashi raisi

    Komissiya raisining o'rinbosari:

    2.

    Bazarov Abdimurat

    -

    15-Qamashi saylov okrugidan deputat, Qamashi tumanidagi “Bozor o'g'li Abdi” fermer xo'jaligi rahbari

    Komissiya kotibi:

    3.

    Xushmurodov O'tkir Ruzievich

    -

    17-Qorabog' saylov okrugidan deputat, “Qashqadaryo hududiy elektr tarmoqlari” ochiq aksiyadorlik jamiyati direktori v.b.

    Komissiya a'zolari:

    4.

    Donaev Shomurod Xolboevich

    -

    8-G'uzor saylov okrugidan deputat, G'uzor tumani hokimi

    5.

    Aminov Ulug'bek Abduxalimovich

    -

    24-Mug'lon saylov okrugidan deputat, Kasbi paxta tozalash zavodi ochiq aksiyadorlik jamiyati raisi v.b.

    6.

    Nurova Nasiba Raxmatilloevna

    -

    29-Qaynarbuloq saylov okrugidan deputat, Kitob tumani “Eldorbek Abrorjon Luqmonovich” fermer xo'jaligi rahbari

    7.

    Begaliev Abduvoxid Turdialievich

    -

    42-Mirishkor saylov okrugidan deputat, Mirishkor tumanidagi “Turdiali bobo” fermer xo'jaligi rahbari

    8.

    Safarov Baxtiyor Axmedovich

    -

    43-Jeynov saylov okrugidan deputat, Qashqadaryo viloyat fermerlar kengashi raisi

    9.

    Juraev Rustam

    -

    59-Eski Yakkabog' saylov okrugidan deputat, “Qashqadaryopaxtasanoat” hududiy aksiyadorlik birlashmasi bo'lim boshlig'i

  • Reglament va deputatlik odobi masalalari bo'yicha doimiy komissiyasi

    Komissiya raisi:

    1.

    Narmanov Shavkat Yoqubovich

    -

    13-Qorashina saylov okrugidan deputat, “Sho'rtangazkimyo majmuasi”ning Dehqonobod tuman Qandolatchilik va makaron mahsulotlari ishlab chiqarish tarmog'i boshlig'i

    Komissiya raisining o'rinbosari:

    2.

    Axmedov Abduqahhor

    -

    45-Chiroqchi saylov okrugidan deputat,  “Adolat” SDP Qashqadaryo viloyat Kengashi raisi

    Komissiya kotibi:

    3.

    Ashurova Roziya Meylikovna

    -

    28-Paxtaobod saylov okrugidan deputat, Kitob tuman hokimining o'rinbosari, tuman xotin-qizlar qo'mitasi raisi

    Komissiya a'zolari:

    4.

    Inoyatov Yanvar Po'latovich

    -

    2-Navoiy saylov okrugidan deputat, “Nuroniy” jamg'armasi Qashqadaryo viloyat bo'limi raisi

    5.

    Akbarov Akram

    -

    47-Beshchashma saylov okrugidan deputat, O'zbekiston vrachlar assosiasiyasi viloyat bo'limi boshlig'i

    6.

    Abdiev Suyun Majitovich

    -

    20-Kojor saylov okrugidan deputat, Qarshi tumani  “Taraqqiyot agrotexservis hamkor” muqobil mashina traktor parki rahbari

    7.

    Ruyapova Nodira Mamatovna

    -

    10-Guliston saylov okrugidan deputat, G'uzor tumanidagi 2-umumiy o'rta ta'lim maktabi direktori

    8.

    Shamsiddinov Fatxiddin Rustamovich

    -

    35-Guvalak saylov okrugidan deputat, “O'zgeoburg'uneftgaz” aksiyadorlik kompaniyasi “Neft va gaz quduqlarini sinash” ochiq aksiyadorlik jamiyati boshqaruvi raisi

Attachments:
FileFile size
Download this file (kengash.doc)Qarorni yuklab olish178 kB
Matnda xatoliklarni aniqlasangiz, ularni belgilab, ma'muriyatni xabardor qilish uchun Ctrl+Enter tugmalarini bosing.

Bazaviy interaktiv xizmatlar

Manzilimiz


Manzil: Qashqadaryo viloyati, Qarshi shahri, Mustaqillik Maydoni,1
Pochta indeksi:180100
Telefon
: 0(375)221-12-88, 0(375)221-03-81
Faks
: 0(375)221-13-40
Veb-sayt
http://www.qashqadaryo.uz
Elektron pochta
Yaqin jamoat transport to`xtash joylari 
Milliy bank va Mustaqillik Maydoni bekati
Avtomashrut
1,4,5,7,10,18,20,22,23,27,
37,44,462,11,21,37,33

Hozir saytimizda

Bizning saytimizda 104 mehmonlar va ro'yhatdan o'tgan foydalanuvchilar 0

Foydali resurslar

O‘zbekiston Respublikasi Prezidentining Matbuot xizmati
www.press-service.uz
   
O‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlisining Senati
www.senat.uz
   
O‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlisining Qonunchilik palatasi
www.parliament.gov.uz
   
O‘zbekiston Respublikasining Hukumat portali
www.gov.uz
   
O‘zbekiston Respublikasi Oliy Majlisining Inson huquqlari bo‘yicha vakili (ombudsman)
www.ombudsman.uz
   
O‘zbekiston Respublikasi Bosh prokuraturasi
www.prokuratura.uz

Mobil ilovalar

Bosh sahifa

Qabul kunlari

A- A A+

Rahbariyatga murojaat etish

Rahbariyatga murojaat etish

Viloyat hokimligining umumiy bo'limiga murojjat etish (Yangi oynada ochiladi)

Mobil versiya

Mobil versiyaga o'tish

Bog'lanish

Ishonch telefon raqami 
0(371) 200-55-05 
Ishonch telefon raqami reglament
Yagona telefon raqami
0(375) 221-07-60 
Yagona telefon raqami reglamenti

Batafsil>>>

Biz bilan bog'lanish

Sahifa adressi

Maxsus imkoniyatlar

K'orinish

Pastda o'zingizga kerakli parametrni tanlasng
Blue Green Red Radian
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Reset